Našem klubu dodijeljen novi prostor s WC-om!

Našem klubu dodijeljen novi prostor s WC-om!

Temeljem suglasnosti Istarske Županije-Regione Istriana, dana 3.08.2020. izvršena je primopredaja prostora skladišta 4065 u 1/3 djela (bivše narodne obrane Rovinj-Rovigno) za potrebe udruge Streljačkog Kluba Rovinj. Dodijeljeni prostor uredit će se i obogatiti modernom opremom (elektronskim metama), za potrebe svlačionice i toaleta.
U našem klubu imamo mnoštvo osnovnoškolaca i srednjoškolaca koji se bave sportskim streljaštvom zračnom puškom i pištoljem, taj nam je prostor od velikog značaja zbog tog što ima sanitarni čvor (dovod i odvod vode) i prostoriju u kojoj možemo napraviti svlačionice za strijelce. Ovim putem želim se zahvaliti na pomoći u realizaciji našeg zahtjeva g. Radomiru Antiću Predsjedniku HRVIDRA Rovinj, Istarskoj Županiji-Regione Istriana, Gradu Rovinju-Rovigno i Gradonačelniku dr.sc. Marku Paliagi. Ovo je dobar primjer gospodarenja državnom imovinom u svrhu ostvarivanja ciljeva civilnog društva neprofitnih organizacija, poručio je Predsjednik udruge Moris Popović.