Finale Kupa Hrvatske u sportskom streljaštvu 13.04.2019 u Rovinju

Finale Kupa Hrvatske u sportskom streljaštvu 13.04.2019 u Rovinju

Pozivamo Vas na praćenje Finala Kupa Hrvatske u sportskom streljaštvu u disciplinama zračne puške i pištolja u kategorijama za žene i muškarce. Nakon više od 25 godina, natjecanje državne razine u streljaštvu, ponovno u Rovinju!

Kup Republike Hrvatske je najmnogobrojnije natjecanje u streljaštvu iz svih klubova Republike Hrvatske.
Natjecanje će se održati 13.04.2019. u dvorani „Gimnasium“ u Ulici Domenica Pergolisa 16, 52210 u Rovinju-Rovigno s početkom u 9:00 sati, službeno otvorenje natjecanja u 11:00 sati. Natjecanje je organizirano od strane Streljačkog Kluba Rovinj-Rovigno u suradnji sa Sportskom zajednicom grada Rovinja-Rovigno, Streljačkom klubom Protect Rijeka i Hrvatskim Streljačkim Savezom. Pokrovitelji natjecanja su Grad Rovinj-Rovigno, Valbruna Sport d.o.o. i Turistička Zajednica Grada Rovinja-Rovigno.

Pozivamo Vas da dođete popratiti event, na kojemu će sudjelovati svi Hrvatski i Istarski streljački klubovi, jer je ovo izuzetna prilika za promociju naših klubova kao i samoga sporta. Dobrodošli!

Za natjecatelje:
Prijave za natjecanje preko sistema HSS-IS