Trenutno pregledavate Priopćenje za javnost – otvaranje zračne streljane za treninge svih uzrasnih kategorija 2021/2022

Priopćenje za javnost – otvaranje zračne streljane za treninge svih uzrasnih kategorija 2021/2022

Obavještavamo sve naše članove, simpatizere, sportaše i ostale zainteresirane da od 20.09.2021 krećemo ponovno s radom streljane i održavanjem treninga prema preporukama Hrvatskog Zavoda za Javno Zdravstvo.

Za svaki trening/pripremnu utakmicu uspostavit će se sustav vođenja evidencije prisutnih osoba radi naknadnog lakšeg epidemiološkog praćenja kontakata u slučaju pojave zaraze virusom SARS-CoV-2. Uz mjesto i datum održavanja treninga ili aktivnosti, u evidenciji se unose ime, prezime, telefonski broj te vrijeme dolaska i odlaska trenera, instruktora, voditelja, športaša, korisnika, asistenta i eventualno ostalih uključenih osoba potrebnih za odvijanje aktivnosti. Evidencija će se voditi i za pojedinačne treninge s trenerom, za sve športove.

Treninzi/pripremne utakmice smiju biti održane samo sukladno rasporedu i s točno onim športašima, odnosno korisnicima i trenerima, instruktorima ili voditeljima te uz prisustvo potrebnog tehničkog osoblja koje je navedeno u rasporedu.

Pridruži se!