Trenutno pregledavate Prvenstvo Hrvatske za juniorke i juniore održano u Solinu, 12.04.2023.

Prvenstvo Hrvatske za juniorke i juniore održano u Solinu, 12.04.2023.

Strijelci Rovinja nastupili su na Pvenstvu Hrvatske za juniorke i juniore, a u disciplinama zračni pištolj i zračna puška ISSF programa na 10m.
Na natjecanju u Solinu, koje se održalo 22. travnja 2023. godine, nastupili su samo strijelci sa pravom nastupa i postignutim normama, a boje našeg kluba branili su Valentina Androlić i Andrea Sponza.

 

U konkurenciji juniorki, a u disciplini zračni pištolj, Valentina Androlić ostvarila je 473 krugova, te je u kvalifikacijskom dijelu zauzela 30. mjesto, od ukupno 39 natjecateljica u ovoj kategoriji. 

U konkurenciji juniora, a u disciplini zračna puška, Andrea Sponza osvojio je 27. mjesto, sa odrađenih 591,7 krugova, od ukupno 57 natjecatelja ove kategorije. 

Našim juniorima ovo je prvo Prvenstvo Hrvatske. Ovim natjecanjem završila je zračna sezona u disciplinama ISSF programa, preostaje nam još program serijske puške, a čije županijsko prvenstvo se održava već 13.05.2023.

Još jednom čestitamo Valentini i Andrei!