Trenutno pregledavate Prvenstvo UDVDR Istarske županije u Rovinju-Rovigno 04.06.2022.

Prvenstvo UDVDR Istarske županije u Rovinju-Rovigno 04.06.2022.

Na streljani Streljačkog kluba Rovinj u Rovinj-Rovigno dana 4. lipnja 2022. godine održano je prvenstvo ekipa iz udruga dragovoljaca i veterana domovinskog rata Istarske županije u disciplini zračna puška serijska 10 m. Nastupile su ekipe ogranaka iz Pule, Buzeta, Bujštine, Poreča, Rovinja i kluba 119. brigade hrvatske Vojske.

Najbolji strijelac bio je Dražen Pleše iz ogranka Pula, za njime Adam Belušić iz ogranka Buzet i Goran Pucer iz ogranka Bujština.

Strijelac našeg kluba, Josip Pogorilić nastupio je za ogranak Rovinj-Rovigno i osvojio 4. mjesto u pojedinačnom poretku.

Čestitamo strijelcima na postignutim rezultatima i zahvaljujemo na posjeti.